Videoyu oynat

” Toplumumuzun kanayan yarası olan trafik kazalarını en aza indirgemek için saygılı ve bilinçli sürücüler yetiştirmek ”

Akhan Sürücü Kursu 25 yıllık tecrübesi, deneyimli ve alanında uzman öğreticileri ile birlikte binlerce kursiyerine ehliyet sınavlarında başarıyı yakalamış ve sonrasında Sürücü Belgesi kazandırmış, bugün sektöründe bilinen ve tanınan isim olarak marka yapmış Akhan Sürücü Kursu olarak aynı hizmeti siz değerli yeni kursiyerlerimize ve mezun sürücülerimize aynı kalitede hizmet vermeye gurur ve sevinç ile devam etmekteyiz.

Kurulduğu günden beri sektörün öncü ve marka isimlerinden biri olmayı başaran ve lider olma yolunda da emin adımlarla hızla ilerleyen Akhan Sürücü kursumuz tecrübelerine ek olarak yeni teknoloji ve alanında uzman eğitimci kadrosuyla, kursiyerlerine paket programlar ve ileri sürüş tekniği kurslarıyla yüksek standartta trafik ve sürücü eğitimi vermektedir. Gelişen ve yenilenen teknolojiyi yakinen takip edip, kursiyerlerine daha iyi hizmet vermeyi hedeflemiştir.

Nicelik ve nitelik bakımından kaliteli ve yüksek model eğitim yardımcı malzemeleri, simülatör ve son model eğitim araçları ile kursiyerlerine güvenli sürüş teknikleri kazandırmak, başkalarının haklarına ve önceliklerine, özellikle de başkalarına ve çevreye saygılı, trafikte özgüven kazanmış sürücüler yetiştirmek bizim öncelikli misyonumuzdur.

Aynı zamanda sağladığı online hizmetler ile adaylarına internet platformu üzerinden bir sanal sürücü kursu oluşturmuş, sadece kursa gelerek değil onlar için online ehliyet dersi çalışma imkanı ve kendilerini test edebilecek e-sınav hizmetlerini de sunmuştur.

Bizimle aynı duygu ve düşünceleri paylaşan tüm sürücü adaylarını Akhan Sürücü Kursu’nu ziyaret etmeye ve tanışmaya davet ediyoruz.

+ 0

Mutlu
müşteri

+ 0

BAŞVURU
FORMU

+ 0

PROFESYONELL
EĞİTMEN

+ 0

yILLIK
TECRÜBE

EĞİTMENLERİMİZ

101

Mafus Akhan

Kurucu
77

Mertcan Akhan

İşletmeci Usta Öğretici
100

Hüseyin Toker

Direksiyon Usta Öğretici
66

Şule Kanar

Direksiyon Usta Öğretici